Byłeś ofiarą wypadku i potrzebna ci pomoc?


 • Kancelaria Radców Prawnych
  Sylwia Wiązowska Grehl
  ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
  50-148 Wrocław
  tel. 71 725 39 30
  kom. 608 554 632
  fax. 71 715 64 67
  biuro@kancelariaswg.pl

  ul. Stanisława Kierbedzia 4
  00-728 Warszawa
  tel. 22 240 01 55
  kom. 507 175 566
  fax. 22 213 93 06
  biuro@kancelariaswg.pl

  http://www.kancelariaswg.pl

tematyka: usługi prawnicze, kancelaria, prawnik, odszkodowanie, wypadek

Wypadek samochodowy to wydarzenie bardzo stresujące, niekiedy związane z poważnymi obrażeniami ciała lub nawet śmiercią bliskich osób.

Dochodzenie odszkodowania po wypadku może być wtedy dla nas trudne, więc warto zwrócić się po fachową pomoc.

Kancelarie prawne jak ta we Wrocławiu oferują wszelkiego rodzaju usługi, a w tym pomogą nam uzyskać należne odszkodowanie od sprawcy wypadku. Obrażenia ciała lub uszczerbek na zdrowiu często dają możliwości różnego rodzaju roszczeń. Nieocenione w takim momencie będą usługi wrocławskiego radcy prawnego, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Pomoże uzyskać nie tylko odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku, ale także z innych ubezpieczeń na życie, czy ubezpieczeń społecznych.

W przypadku kiedy w wypadku śmierć poniosły bliskie nam osoby należy nam się zwrot kosztów pogrzebu. W trakcie tak traumatycznych przeżyć ciężko kalkulować pieniądze, ale taki zwrot nam się należy. Konieczne jest tylko, żeby zachować wszystkie rachunki i faktury za wydatki związane z pogrzebem. Są to m.in. koszty ceremonii, ubrań dla zmarłego, trumny, zniczy, kwiatów, miejsca na cmentarzu i nagrobka. Wszystkie rachunki należy przekazać prawnikowi, który zajmie się w należyty sposób pozostałymi formalnościami.

Warto zaufać kancelarii prawnej w przypadku wypadku. Prawnicy, którzy specjalizują się w odszkodowaniach powypadkowych, związanych z komunikacją, dobrze znają prawo o ruchu drogowym i są w stanie zrekonstruować przebieg wypadku lub w razie potrzeby korzystają z pomocy specjalistów. W ten sposób znacznie skuteczniej od nas mogą wyegzekwować odszkodowanie.

Galeria zdjęć:
usługi prawnicze
kancelaria
prawnik
odszkodowanie
wypadek
Dodany przez Andrzej Stroński, w dniu 28/07/2016

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...

Więcej na ten temat

rss icon Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

rss icon Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

rss icon Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

kwiecień 2018 listopad 2017 lipiec 2017 lipiec 2016 październik 2015 lipiec 2015 kwiecień 2015 marzec 2015 styczeń 2015 październik 2014