Gdy chcemy założyć firmę za granicą, zwróćmy się o


tematyka: biznes

Jesteś młodym przedsiębiorcą, który chciałby w końcu założyć własną firmę.

Od wielu osób usłyszałeś już pewnie, że to niezbyt poważny krok. Wszędzie straszą Cię urzędem skarbowym, skomplikowanym systemem podatkowym, użeraniem się z zakładem ubezpieczeń społecznych.

Zapewne nie raz otrzymaliśmy soczystą historyjkę o karach nakładanych na ludzi, którzy przecież chcieli tylko wesprzeć swoim działaniem gospodarkę Polski.
Pewnym rozwiązaniem pozostaje rejestracja spółek za granicą. Wpisujemy więc naprędce frazę "jak założyć firmę w Austrii". Cały proces wydaje się nam niezbyt skomplikowany i właściwie mamy wielką ochotę zacząć natychmiast. Czy to dobry pomysł? O ile samo założenie spółki na przykład w Austrii jest świetnym rozwiązaniem, to zakładanie jej na własną rękę jest już pomyłką. Polski prawnik w Austrii to już nie jest żadna rzadkość. Ktoś taki z pewnością pomoże nam przejść przez proces zakładania firmy w Austrii bez problemu. Polski prawnik w Austrii ma już pewne doświadczenie. Potrafi posługiwać się bez przeszkód urzędniczym językiem i wspomoże nas na każdym kroku. Rejestracja spółek stanie się wtedy właściwie czystą przyjemnością. Jak znaleźć odpowiednią osobę? Wystarczy zajrzeć na tę stronę

Jeśli nie znamy nikogo, kto mógłby nam odpowiedzieć na pytanie: "jak założyć firmę w Austrii", to sięgnijmy po pomoc internetu. Pomoże nam bez przeszkód znaleźć osoby godne zaufania i odpowiedzialne, które wykażą się odpowiednimi umiejętnościami. Śmiało ruszajmy na podbój świata razem z naszym pomysłem na firmę. Austria z pewnością przyniesie nam jeszcze większe uznanie i dobry start w świecie biznesu.

Galeria zdjęć:
biznes
Dodany przez Marcin Wilczyński, w dniu 27/07/2017

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...

Więcej na ten temat

rss icon Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

rss icon Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

rss icon Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

kwiecień 2018 listopad 2017 lipiec 2017 lipiec 2016 październik 2015 lipiec 2015 marzec 2015 styczeń 2015 październik 2014