Usługi prawne na najwyższym poziomie


 • Kancelaria Prawna Malinowski Płachta i Wspólnicy sp.p.

  ul. Antoniego Odyńca 35,
  02-606 Warszawa,
  tel. 22 621 40 70,
  fax: 22 621 31 68,
  sekretariat@mpiw.pl

  http://www.mpiw.pl

tematyka: radca prawny, notariusz, prawnik

Usługi prawne na najwyższym poziomie świadczy kancelaria warszawa, którą tworzy zespół profesjonalistów.

Charakteryzuje ich kreatywność i zdecydowany sposób działania. Specjaliści posiadają bardzo bogatą i rozległą wiedzę prawniczą oraz doskonałą orientację w przepisach obowiązującego prawa. Każdy z prawnik w 100% angażuje się w realizowane projekty i cechuje się doskonałą organizacją pracy.
Dobry prawnik w sposób indywidualny podchodzi do każdej prowadzonej przez siebie sprawy. Wszystkie powierzane sprawy są w sposób rzetelny analizowane. Na podstawie analizy następuje ocena szans na wygranie sprawy oraz ryzyka, jakie wiąże się z wniesieniem powództwa do sądu. Usługi prawnicze są realizowane solidnie, terminowo i w cenach przystępnych dla każdego klienta.

Kancelaria prawnicza może się specjalizować w prowadzeniu spraw z zakresu różnych dziedzin prawa. Kancelaria prawnicza skutecznie, rzeczowo i terminowo będzie prowadziła sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć. Z powodzeniem i dużą skutecznością może się również zająć windykacją należności zarówno od firm, jak i osób prywatnych, a usługi mogą być świadczone na terenie całego kraju.
Prawnicy kompleksowo zajmą się także doradzaniem w zakresie prawnej obsługi podatkowej przedsiębiorstw i prywatnych firm. W razie potrzeby prowadzenia spornych spraw mogą występować przed sądami administracyjnymi w charakterze reprezentanta strony.

Galeria zdjęć:
radca prawny
notariusz
prawnik
Dodany przez Marcin Wilczyński, w dniu 19/01/2015

Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...

Więcej na ten temat

rss icon Eksperci: Sytuacja na Rosji powinna bardziej połączyć gospodarkę Polski krajów nadbałtyckich

Polska ma historyczną szansę zacieśnić relacje gospodarcze polityczne z Litwą, Łotwą Estonią. Jeżeli rząd będzie lobbować za naszymi interesami, to z większą łatwością wygra, mając za sobą te kraje twierdzi ekonomista analityk gospodarczy Łukasz Białek.

rss icon Były menedżer Volkswagena skazany na więzienie na związku z aferą spalinową

Były menedżer Volkswagena na Detroit Oliver Schmidt, który przyznał się, że pomagał firmie unikać przepisów dotyczących czystości powietrza, został skazany na siedem lat więzienia grzywnę na wysokości 400 tys. dol. - podał na czwartek serwis BBC.

rss icon Ekspert: Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2

Bruksela nie był na stanie powstrzymać budowy Nord Streamu 2. Gazociąg najprawdopodobniej powstanie, a wypowiedzi niemieckiego ministra spraw zagranicznych Sigmara Gabriela to potwierdzają - mówi Katja Yafimava, ekspertka Oxford Institute for Energy Studies.

Zobacz także:

Copyright ©2019. rev. 4.0. [ ]

kwiecień 2018 listopad 2017 lipiec 2017 lipiec 2016 październik 2015 lipiec 2015 kwiecień 2015 marzec 2015 styczeń 2015 październik 2014